O firmie

Współpracujemy z wieloma klientami w Polsce i za granicą. Dbamy o zadowolenie naszych Kontrahentów, ponieważ rozumiemy, że przekłada się to bezpośrednio na rozwój naszej firmy. Nieustannie doskonalimy jakość swoich produktów i usług.

Indywidualne podejście do każdego Klienta, niezależnie od rozmiarów i wartości zamówień, spowodowało, że zaufało nam już ponad tysiąc firm z kraju i z zagranicy. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. Gdy rozpoczęliśmy działalność, nasze produkty trafiały głównie na rynek Polski. Dziś, ponad 80% naszej produkcji skierowanej jest do Klientów z krajów Europy i Afryki Północnej. Ciągłe pozyskiwanie nowych Klientów oraz ekspansja na nowe rynki to integralny element polityki naszej firmy.

Misja

Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości opakowań, w tym w pełni bezpiecznych opakowań przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wdrożone procedury oraz wykorzystywanie w produkcji tylko certyfikowanych surowców jest gwarancją wysokiego standardu gotowego wyrobu.

Strategia

Konsekwentnie realizujemy strategię wysokiej jakości, stawiając na wykwalifikowanych pracowników i najnowsze rozwiązania automatyzacji i optymalizacji produkcji. Nie tylko podążamy za dynamicznie rozwijającymi się trendami w technologiach produkcji, ale wyprzedzamy je i wdrażamy jako pierwsi. Dzięki temu, z roku na rok, notujemy wzrost sprzedaży, zdobywamy nowe rynki i rozszerzamy grono naszych Klientów.
W naszym asortymencie posiadamy szeroką ofertę opakowań aluminiowych, foliowych i papierowych, którą sukcesywnie rozwijamy.