hello world!

O firmie

Współpracujemy z wieloma klientami w Polsce i za granicą. Dbamy o zadowolenie naszych Kontrahentów, ponieważ rozumiemy, że przekłada się to bezpośrednio na rozwój naszej firmy. Nieustannie doskonalimy jakość swoich produktów i usług.
Indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od rozmiarów i wartości zamówień, spowodowało, że zaufało nam już ponad tysiąc firm z kraju i z zagranicy. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. Gdy rozpoczęliśmy działalność, nasze produkty trafiały głównie na rynek Polski. Dziś, ponad 80% naszej produkcji skierowanej jest do Klientów z krajów Europy i Afryki Północnej. Ciągłe pozyskiwanie nowych Klientów oraz ekspansja na nowe rynki to integralny element polityki naszej firmy.

Nasza Misja

Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości opakowań, w tym w pełni bezpiecznych opakowań przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wdrożone procedury oraz wykorzystywanie w produkcji tylko certyfikowanych surowców jest gwarancją wysokiego standardu gotowego wyrobu.

Nasza Wizja

Konsekwentnie realizujemy strategię wysokiej jakości, stawiając na wykwalifikowanych pracowników i najnowsze rozwiązania automatyzacji i optymalizacji produkcji. Nie tylko podążamy za dynamicznie rozwijającymi się trendami w technologiach produkcji, ale wyprzedzamy je i wdrażamy jako pierwsi. Dzięki temu, z roku na rok, notujemy wzrost sprzedaży, zdobywamy nowe rynki i rozszerzamy grono naszych Klientów. W naszym asortymencie posiadamy szeroką ofertę opakowań aluminiowych, foliowych i papierowych, którą sukcesywnie rozwijamy.

Produkujemy najwyższą jakość, z której jesteśmy dumni!

Produkujemy najwyższą jakość, z której jesteśmy dumni! Nieustannie się rozwijamy. Rozbudowujemy park maszynowy. Instalujemy nowoczesne linie produkcyjne. Wdrażamy innowacje. Certyfikujemy się co roku. Wszystko dla naszych Klientów.

Jakość jest najważniejsza

Każdego roku przechodzimy kilkanaście audytów konsumenckich, jakościowych i wewnętrznych.

Wdrażamy innowacje

Realizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską.

Spotykamy się na targach

Wystawiamy się na międzynarodowych targach marki własnej PLMA 2017 w Amsterdamie.

Projekty unijne

Firma realizuje Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
Projekt p.n. „Wdrożenie innowacji poprzez zakup linii do produkcji kontenerów aluminiowych i kontenerów papierowych” Schemat 1.1.A
„Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)”.

Kwiecień 2017

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego z dnia 12 kwietnia 2017 r. na wyłonienie wykonawcy usługi wynajęcia powierzchni na targach PLMA Amsterdam 2017.Dokonano wyboru oferty złożonej przez Polexpo Exhibitions sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wynajęciu powierzchni wystawienniczej na targach PLMA w Amsterdamie w dniach 16-17.05.2017 oraz przystosowanie powierzchni do potrzeb.
Pobierz dokument

Luty 2017

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu ofert na zakup linii do wytwarzania nowej generacji produktów z aluminium.
Pobierz dokument

Grudzień 2016

Ogłoszenie zapytań ofertowych na zakup i dostawę urządzeń do projektu pn.: „Wdrożenie innowacji poprzez zakup linii do wytwarzania nowej generacji produktów z aluminium” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1: Przedsiębiorstwa i innowacje, Działanie 1.5 „Rozwój produktów i usług w MŚP”, Poddziałanie 1.5.1 „Rozwój produktów i usług w MŚP – onkursy horyzontalne”, Schemat 1.5 A Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP.

Wrzesień 2014

Aleuro na HOUSEHOLD AND PERSONAL CARESUMMIT PARIS OCTOBER 16 2014 HILTON, CHARLES DE GAULLE (AIRPORT)

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu ofert na linię do produkcji kontenerów aluminiowych i kontenerów papierowych 9.09.2014 r.
Pobierz dokument

Galeria Zdjęć

Siedziba

Siedziba firmy znajduje się w strefie ekonomicznej usytuowanej w miejscowości Stanowice koło Oławy przy drodze krajowej nr 94. Dojazd do nas zajmuje ok. 25 minut z centrum Wrocławia, ok. 5 minut z Oławy i ok. 15 minut z autostrady A4.

Kontakt

Aleuro Converting Sp. z o.o.
Stanowice, ul. Lotnicza 8, 55-200 Oława
NIP: 912-18-72-784

O nas

Aleuro Converting Sp. z o.o. jest nowoczesną rodzinną firmą opartą w 100% na polskim kapitale.

Nasze marki

© 2021 ALEURO CONVERTING SP. Z O.O.
Projekt i Realizacja:
One White Studio
© 2021 ALEURO CONVERTING SP. Z O.O.
Projekt i Realizacja:
One White Studio