Jakość

 • Wszyscy pracownicy są w pełni zaangażowani w dążeniu do zaspokajania oczekiwań naszych Klientów.
 • Wszystkie produkty są projektowane i produkowane by spełnić wymagania określone przez Klienta i przewidziane prawem w zakresie bezpieczeństwa jakości, higieny i zgodności z wymaganiami normy BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials.
 • Od 2012r. wdrożony mamy standard BRC Packaging and Packaging Materials, uzyskana ocena A świadczy o gwarancji najwyższej jakości, respektowaniu zasad GMP, GHP oraz zgodności z wymaganiami prawnymi.
 • Stosowanie w naszym zakładzie wytycznych BRC zapewnia, że produkowane przez nas opakowania wchodzące w kontakt z żywnością są w pełni bezpieczne dla konsumenta.
Polityka Jakości:
„Budowanie naszej działalności poprzez zapewnienie satysfakcji i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie opakowań.”

Deklaracja Jakości:

 1. Dążymy do spełnienia lub przekroczenia oczekiwań Klientów pod względem jakości produktu i obsługi klienta.
 2. Wspieramy technicznie i doradzamy naszym obecnym i potencjalnym Klientom, aby osiągnąć najlepsze możliwe lub najbardziej efektywne kosztowo rozwiązania opakowaniowe dla ich potrzeb.
 3. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane by spełnić wymagania określone przez Klienta i przewidziane prawem w zakresie bezpieczeństwa produktów, jakości, higieny i zgodności z wymaganiami normy BRC Global Standard for Packaging & Packaging Materials (wydanie 5).
 4. Zapewniamy zrozumienie wymagań naszych Klientów, tak aby produkty i usługi, które dostarczamy były zgodne z ich wymaganiami pod każdym względem i/lub z wymaganiami prawnymi.
 5. Nasza Polityka Jakości jest wspierana poprzez aktywne zaangażowanie i wykorzystanie umiejętności naszych pracowników. Prowadzimy również szkolenia w celu zapewnienia zdolności do wykonywania zadań związanych z jakością, higieną pracy i systemem zarządzania ryzykiem.
 6. Jesteśmy w pełni zaangażowani w program ciągłej poprawy jakości we wszystkich aspektach naszej działalności, aby zapewnić, że ustanowimy i utrzymamy reputację jako dostawca wysokiej jakości opakowań w oparciu o wymagania BRC Global Standard for Packaging & Packaging Materials (wydanie 5). W tym kontekście mamy System zarządzania zagrożeniami i ryzykiem, który pozwala wyeliminować zagrożenia dla bezpieczeństwa produktu. System jakości i higieny obejmuje wyższe cele zarządzania dla przedsiębiorstw, mechanizmy kontroli oraz przegląd wyników działalności. Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością odpowiedzialny jest za utrzymanie i doskonalenie wdrożonego systemu.
 7. Polityka jakości zatwierdzona jest przez następujących członków kadry kierowniczej firmy:
  Dyrektor firmy: Sylwester Godlewski